środa, 21 października 2015

Wyniki konkursu :)


Ostatnio jak zauważyliście było tutaj trochę głucho i pusto. Niestety spowodowane jest to nadmiarem zajęć w tygodniu. W weekend natomiast rozłożyła mnie grypa z wysoką temperaturą i mdłościami :( Do teraz mnie jeszcze trzyma, jednak nie zostawię Was bez wyników!!

Tak jak pisałam w regulaminie, odpowiedź jest wybrana tylko przeze mnie, więc proszę o wstrzymanie się od komentarzy, że ten czy tamten był lepszy, bo w końcu każdemu z nas podoba się coś innego :)

Przechodząc do sedna...

Komentarz, który wygrywa:

"Zdecydowanie wolę bronzer, dlatego że dzięki niemu mogę sobie "wyszczuplić" twarz która wygląda jak wielka dynia:D Tak, tak przez to że się upasłam moje kości policzkowe zaginęły w akcji:D Bronzer chociaż trochę pomaga mi je uwydatnić. Róży mało kiedy używam, ponieważ mam tendencje do czerwienienia się i razem w duecie z różem wyglądam już totalnie jak świnka Pigi:D (mam też blond włosy jak owa świnka:( :D Przypadek? Nie sądze :D"

Gdy pierwszy raz przeczytałam tą odpowiedź to sama się do siebie uśmiechnęłam :D

Także Anitt W ogromnie gratuluję i dziękuję za wywołanie uśmiechu tą odpowiedzią :) Zapraszam Cię do wiadomości prywatnej na moim profilu na facebook'u z danymi do wysyłki :) Postaram się wysłać Ci nagrodę jeszcze w tym tygodniu!

Już niedługo, po mojej nieobecności pojawią się nowe posty, na które już Was zapraszam!

3 komentarze:

  1. I mi spodobała się odpowiedź, gratulacje Anitt! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tez usmiechnelam sie do siebie w trakcie czytania :) konstruktywna samokrytyka poplaca :) gratki!!

    OdpowiedzUsuń